Biz Kimiz 

BİZ KİMİZCenk ÇETİNKAYA PLATİN SİGORTA, uzun yıllar Sigortacılık Sektöründe görev yapan Cenk ÇETİNKAYA tarafından 2010 yılında Haziran ayında kurulmuştur. Sigortacılığın tüm branşlarında faaliyet göstermektedir.
Cenk ÇETİNKAYA 2005 yılından bu güne kadar Sigortacılık ve Bankacılık Sektöründe kurumsal Şirketlerde AK EMEKLİLİK,AVİVASA,AKBANK,CİGNA FİNANS EMEKLİLİK şirketlerinde çalıştıktan sonra 2010 yılında kendi şirketini kurmuştur.Şu anda kurumsal şirketlerle Acentelik modeliyle Müşterilerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyip,değerlerini ve menfaatlerinikoruma altına almak.Her bir poliçede deneyim ve hizmetimiz ile ulaşılabilir olmak,fark yaratarak keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma,doğru ve samimi iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve takip edilen bir sigorta acentesi olmak.

Misyonumuz

Profösyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak.Akılcı ve alternatif çözümlerle müşterileri ve çalışanlarına hep daha iyiyi sunmayı amaç edinmek.